Forum Trójka - Polskie Radio Strona Główna

 Piotr Stelmach

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
awni87




Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 746
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kutno/Toruń

PostWysłany: Czw 8:28, 13 Kwi 2006    Temat postu: Piotr Stelmach

Cytat:

Urodził się w 1971 roku. Magister germanistyki. Pracował w Radiu Łódź.
W Trójce od 1997 roku.
Przygotowuje oraz prowadzi audycje: "Pastelowy świat rocka", "Muzyczna poczta UKF" oraz "3maj z nami". Wydał firmowane swoim nazwiskiem płyty: "3maj z nami" oraz "3maj z nami cz.2".

Cytat:
Pamiętam ten dzień. 31 października 1983 roku. W "Minimaxie" Piotr Kaczkowski zaprezentował pierwszą płytę The Waterboys. To na tym albumie są piosenki "A Girl Called Johnny" i "December". No i poprzewracało mi się wszystko. Nie mogłem uwierzyć własnym uszom. I właśnie wtedy podjąłem decyzję, że będę słuchał radia. TEGO radia. Miałem 12 lat...
Później była "Lista" Marka Niedźwieckiego i prowadzone specjalnie na tę okoliczność zeszyty z tytułami piosenek i nazwami wykonawców. Prowadziłem je wzorowo i, szczerze mówiąc, nie gorzej niż zeszyty szkolne, w których temat musiał być zawsze podkreślony 3 razy a margines nie mógł przekraczać 3 centymetrów. Któregoś dnia mój szanowny tato z olimpijskim spokojem wymontował dla syna radio z naszego "malucha", bo masa krytyczna trzasków w domowych radioodbiornikach została znacznie przekroczona, a ja przecież musiałem wysłuchać kolejnego notowania "Listy". Antenę zrobiliśmy z drutu i grało aż miło. Dzięki, Tato!
Po jakimś czasie odkryłem na antenie Trójki "RadioManna", a wraz z nim zespół Rush, no bo przecież Pan Głos zawsze zaczynał tę audycję od fragmentu utworu "Force Ten" (dum dum, dum dum dum!). Później były audycje Tomka Beksińskiego, później "Tonacja", później... Mógłbym tak wyliczać i wyliczać. Wszystko wszak sprowadza się do jednego: Trójka to początek i koniec moich zawodowych marzeń. I nie ma to tamto!

Reach out and touch faith!
Stelmi


Popularny jako Stelmi, Stelka, dla wtajemniczonych- DJ Piernik Smile
A teraz ode mnie Stelka rozbudził we mnie miłość do Placebo, Kombajnu, Lili Marlene i wielu innych zespołów za co mu gorrrąco dziękuje, w moim rankingu dziennikarzy muzycznych jest nr 1 wraz z Niedźwiedziem i Kaczkowskim


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jaszczomp




Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Pyritz

PostWysłany: Śro 9:37, 19 Kwi 2006    Temat postu:


Stelka ok Cool


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
awni87




Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 746
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kutno/Toruń

PostWysłany: Czw 23:20, 20 Kwi 2006    Temat postu:

A Stelka za tydzień (28 kwietnia) w Klubie DeMoDe w Łodzi zagra po koncercie The Car Is On Fire (grają świetnie, wiem bo byłam na ich koncercie), będzie grał muzyke do tańca Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy, rockową i nie tylko, czyly zapowiada sie imprezka w deche. Pojechałabym sobie gdyby nie matura i zakończenie roku (ale może zrobi sie z tego imprezka cykliczna- w każdy ostatni piątek miesiąca-to wtedy bedzie sie jeździć), a gdybym nie miala zakończenia roku i matury i gdybym mogła sie rozdwoić to jeszcze bym pojechała na zlot fanów Placebo do Gdańska.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
glass




Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 203
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 0:01, 22 Cze 2006    Temat postu:

Placebo i "Szklany człowiek" - gdyby nie kilka "3maj z nami" diabli wiedzą gdzie byłabym teraz.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
awni87




Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 746
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kutno/Toruń

PostWysłany: Nie 21:04, 25 Cze 2006    Temat postu:

Haha a jak dobrze pójdzie to na Open'erze będe sie ze Stelką widzieć. Ponieważ jest robiony album dla Placebo (przez użytkowników forum Placebo) i musimy go Piotrkowi przkazać , a on juz dostarczy chłopakom z Placebo. Smile To będzie szaleństwo!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Greg
Administrator



Dołączył: 07 Lut 2006
Posty: 198
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: Śro 9:41, 28 Cze 2006    Temat postu:

Widziałem Stelmacha na koncercie Tracy Chapman w Wawie. Very Happy Kurcze jaki on malutki Razz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kapsel




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 13:40, 31 Lip 2007    Temat postu:

krótka riposta do vel' Greg'a....o charyzmie człowieka nie świadczy wzrost....iiiiii ....nie liczy się TO - jak- CIĘ natura obdarzyła...tylko to co SOBĄ reprezentujesz....placebmaniaczka

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sonia




Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 132
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro 12:38, 08 Sie 2007    Temat postu:

Nie wydaje mi się,żeby post Grega świadczył o jego powątpiewaniu w charyzmę Stelki...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Trójka - Polskie Radio Strona Główna -> Prezenterzy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
gRed v1.3 // Theme created by Sopel & Programosy
Regulamin